Odkazy - O Sydney

Historie: http://en.wikipedia.org/
The Rocks: http://www.therocks.com/
Harbour Bridge: http://www.bridgeclimb.com/
Circular Quay: http://www.circularquay.net/
Darling Harbour: http://www.darlingharbour.com/

Doprava

Vlaky: http://www.cityrail.info/
Autobusy: http://www.sydneybuses.info/
Trajekty: http://www.sydneyferries.info/
Monorail: http://www.metrotransport.com.au/
Letiště: http://www.sydneyairport.com.au/

Λ nahoru

Kultura a Zábava

Kino Greater Union: http://www.eventcinemas.com.au/
Kino Verona: http://www.palacecinemas.com.au/
Kino Dendy: http://www.dendy.com.au/
Kino Imax: http://www.imax.com.au/
Divadlo Sydney Opera House: http://www.sydneyoperahouse.com/
Taronga ZOO: http://www.taronga.org.au/
Sydney Tower: http://sydneytower.myfun.com.au/
Sydney Aquarium: http://sydneyaquarium.myfun.com.au/
Luna Park: http://www.lunaparksydney.com/

Λ nahoru

Ostatní

Woolworths: http://www.woolworths.com.au/
Coles: http://www.coles.com.au/
QVB: http://www.qvb.com.au/
Myer: http://www.myer.com.au/
ANZ: http://www.anz.com/
St. George: http://www.stgeorge.com.au/
CommBank: http://www.commbank.com.au/
ČNB: http://www.cnb.cz/

Λ nahoru

Osobní - Fotogalerie

Fotogalerie: http://picasaweb.google.cz/bobcrane.cz

Λ nahoru

Spřátelené Weby

Dovolená Austrálie: Zájezdy Austrálie
Letenky Austrálie: Letenky Austrálie
Cestování Austrálie: Austrálie
CK Australia Puzzle: http://www.australiapuzzle.cz/
Mira's Vit Blog: http://australia.miravit.cz/
Grochola & Buczkowski - kancelarie prawnicze: http://www.gb-kancelaria.pl/

Λ nahoru



počítadlo.abz.cz